| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 4510990034/13 EVA-PK 500 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 129 mm |
| Aukštis | 24 mm |
| Priedo tipas | Montuojama plokštė |
| Ilgis | 340 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8713812764245 |
| Spalva | Aliuminis |
| Diametras | 0 mm |
| Medžiaga | Aliuminis |