| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 4510990010/13 WB EVAGO SIGN |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 32 mm |
| Priedo tipas | Atraminis kronšteinas |
| Ilgis | 20 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8713812765174 |
| Spalva | Aliuminis |
| Diametras | 16 mm |
| Medžiaga | Plienas |