| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 42381S-B-03 Surface mounted box for video indoor station 7, black |
| Prekės ženklas | Busch-Jaeger |
| Kategorijos |
Durų telefonspynės
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC000354 |
| Su jungiamuoju bloku | No |
| Pakavimo lygis 1 | 6955891813830 |
| Spalva | Juodas |
| Plotis | 13 mm |
| Aukštis | 157 mm |
| Gylis | 193 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |