| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 42080300/13 PLAFOND INZET KIT 70MM |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 154 mm |
| Aukštis | 12 mm |
| Priedo tipas | Pakabos kabelis |
| Ilgis | 1500 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8713812765822 |
| Spalva | Aliuminis |
| Medžiaga | Aliuminis |