| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 41Z33 Consumer Units accessories |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Mounting Сomponents
|
| Kilmės šalis* | BG |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Plotis | 96 mm |
| Aukštis | 124 mm |
| Gylis | 18 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP41 |
| Pakavimo lygis 1 | 8712507130204 |
| Pakavimo lygis 2 | 8712507130204, 8712507131003 |
| Spalva | Baltas |
| Modelis | Apsauginės durys |
| Paviršiaus tipas | Neapdorotas |
| Įstiklintų durų versija | FALSE |
| Durų kaip atjungiamo jungiklių blokatoriaus versija | FALSE |