| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 41Z12 Consumer Units accessories |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Assembly Accessories and Parts
|
| Kilmės šalis* | BG |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Priedo tipas | Kita |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Pakavimo lygis 1 | 8000126133882 |
| Pakavimo lygis 2 | 8000126133882, 8000126133905 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 228 mm |
| Gylis | 225 mm |