3 f. stepper motor BRS3, M=2.26 Nm, 325 Vss, IP56, centering 60 mm, smooth shaft 12 mm, connector. (BRS397WB60ACA) image 1
3 f. stepper motor BRS3, M=2.26 Nm, 325 Vss, IP56, centering 60 mm, smooth shaft 12 mm, connector. (BRS397WB60ACA)
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 01.01.99
EAN: 3606485151007
MPN: BRS397WB60ACA
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas 3 f. stepper motor BRS3, M=2.26 Nm, 325 Vss, IP56, centering 60 mm, smooth shaft 12 mm, connector. (BRS397WB60ACA)