| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FTF000391511 391511 Crocodile Clips for conductor rails, red, 4 mm |
| Prekės ženklas | Beha-Amprobe |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Priedo tipas | Matavimo zondas |
| Srovės nešamoji galia | 5 A |
| Matavimo grandinės kategorija | CAT III |
| Didžiausia darbinė įtampa | 600 V |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969259842 |
| Komplekto versija | Yes |
| Įjungimo metodas | 4 mm apsauginis kištukas |
| Izoliacinės medžiagos tipas | PVC |
| Su dėklu / krepšiu | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |