| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | FTF000370012 370012 KS 4L-Set Crocodile Clamps, red/black 4 mm CAT IV 600V |
| Prekės ženklas | Beha-Amprobe |
| Kategorijos |
Tool Accessories
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9010 00 |
| Priedo tipas | Matavimo zondas |
| Srovės nešamoji galia | 16 A |
| Matavimo grandinės kategorija | CAT IV |
| Didžiausia darbinė įtampa | 1000 V |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969259699 |
| Komplekto versija | Yes |
| Įjungimo metodas | 4 mm apsauginis kištukas |
| Izoliacinės medžiagos tipas | PVC |
| Su dėklu / krepšiu | No |
| Priedas | Yes |
| Atsarginė dalis | Yes |