| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 3611GB4-R S Cover Surface mounting |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002655 |
| Modelis | Tinka specifinio gamintojo prijungiamam ryšiui |
| Forma | Stačiakampis |
| Tvirtinimo tipas | Spustelėti |
| Saugos laipsnis (IP) | IP3X |
| Pakavimo lygis 1 | 8712507493217 |
| Spalva | Raudonas |
| Plotis | 73 mm |
| Gylis | 60 mm |
| Lizdo išvesčių skaičius | 0 |
| Diametras | 0 mm |
| Ilgis | 125 mm |
| Su jungimo kabeliu | No |
| 3 polių dalių skaičius | 4 |
| 4 polių dalių skaičius | 0 |
| 5 polių dalių skaičius | 0 |