| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 343 EX BATTERY NICD JD2-6,0V RLF25...N |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC000357 |
| Nominali įtampa | 6 V |
| Modelis | Kita |
| Pajėgumas | 4 mAh |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217453427 |
| Dydžio rodmuo | Kita |
| IEC rodmuo | Kita |
| Kiti rodmenys | Kita |
| Plastikinis korpusas | Yes |
| Pritaikytas EX darbams | Yes |
| Tinka sparčiam įkrovikliui | No |
| Baterijų pakuotė | Yes |