| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Recessed Luminaire Reul 2×DTL MR16/GU10 33662 White |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Plotis | 100 mm |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Ilgis | 190 mm |
| Aukštis / gylis | 55 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 12-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339336620 |
| Tinka lempos galiai | 0-10 W |
| Tinka instaliacijos montavimui | Yes |
| Nurodytoji aplinkos temperatūra pagal IEC 62722-2-1 | 5-25 °C |
| Tinka montuoti prie lubų | Yes |
Kanlux REUL is a family of decorative rings with one or two points of light They come in versatile white or contrasting black and white colours. The rings enable the adjustment of the light output in 2 directions. The geometric shape can easily fit into any interior, both home and HoReCa.