| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 33082-05905339330826 |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | GU10 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 35 mm |
| Lempos forma | Atšvaitas |
| Ilgis | 46 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Dangčio tipas | Apšerkšnijęs |
| Spalvos temperatūra | 6500 K |
| Lempos galia | 2.2 W |
| Šviesos srautas | 200 lm |
| Lempų žymėjimas | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339330826 |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Energijos taupymo klasė | A++ |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Aušinimas >5300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |
| Nominali srovė | 20 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 2 kWh |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 15000 |
| Galios faktorius | 0.4 |
LED light sources Kanlux REMI LED are designed for small-size luminaires. Their illumination angle is 100º. The bulb is distinguished by its small size so it will be will be useful for neat, small lamps.