| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 32331551/1330 PP 315/51/DZ-30M |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC000479 |
| Plotis | 175 mm |
| Modelis | Akrilato skydas |
| Medžiagos storis | 8 mm |
| Dvišonis | Yes |
| Piktogramos reikšmė | Evakuacinis išėjimas |
| Ilgis | 315 mm |
| Kryptis | Tiesiai/aukštyn |
| Atpažinimo atstumas | 25 m |
| Pakavimo lygis 1 | 8713812749747 |