| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 32130201/1301 SER-IK ITA ADAPTER |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 130 mm |
| Aukštis | 71 mm |
| Priedo tipas | Montavimo korpusas |
| Ilgis | 430 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8713812753836 |
| Spalva | Aliuminis |
| Medžiaga | Aliuminis |