| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 32130201/13 SER-IK |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 62 mm |
| Aukštis | 62 mm |
| Priedo tipas | Kita |
| Ilgis | 274 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8713812749518 |
| Spalva | Pilkas |
| Medžiaga | Plastikinis |