| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 30W 12V LED Driver |
| Prekės ženklas | Ansell Lighting |
| ETIM | EC002710 |
| Plotis | 52 mm |
| Aukštis | 24 mm |
| Ilgis | 166 mm |
| Antrinės įtampos diapazonas | 12 V |
| Išvesties galia nuo / iki | 30 W |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Tinka pastoviai srovei | No |
| Tinka pastoviai įtampai | Yes |
| Be neryškių funkcijų | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 5056144204489, 5056144204489 |
| Saugos klasė | II |
| Tinka naudoti lauke | No |