| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 3.6V 4Ah Ni-Cd Replacement Battery |
| Prekės ženklas | Ansell Lighting |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000357 |
| Nominali įtampa | 3.6 V |
| Modelis | Nikelio kadmis |
| Pajėgumas | 4000 mAh |
| Pakavimo lygis 1 | 5056144211791, 5056144211791 |