| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Cable Tie Mount Base Ty-Rap 2-Way Screw-Mounted Nylon Natural |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Tvirtinimo dirželiai
|
| Kilmės šalis* | GB |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Plotis | 13.2 mm |
| Aukštis | 6 mm |
| Tinka su kabelio raiščių pločiu, siekiančiu iki | 4.8 mm |
| Ilgis | 24.3 mm |
| Montavimo skylės diametras | 4.4 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 5414363075066 |
| Pakavimo lygis 2 | 5414363075066 |
| Pakavimo lygis 3 | 5414363075066 |
| Medžiagos kokybė | Poliamidas |
| Operacinės temperatūros diapazonas | 850 °C |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Tvirtinimo tipas | Kita |
Cross-Fastening Screw-Mounted Base, Natural Nylon 6.6 for Temperatures up to 85 Degrees Celsius (185 F), Length of 24.31mm (0.957 Inches), Width of 13.21mm (0.52 Inches), Height of 5.97mm (0.235 Inches), Screw Mounting Method, #8 Screw, Mounting Hole Diameter of 4.4mm (0.173 Inches)