| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 2W VIDEO COLOR EP 1P 2P |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Door Entry Systems
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000355 |
| Instaliacinis metodas | Šynos sistema |
| Pakavimo lygis 1 | 3414970566539 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414970566546 |
| Pakavimo lygis 3 | 3414970704818 |
| Spalva | Pilkas |
| Plotis | 100 mm |
| Aukštis | 160.5 mm |
| Gylis | 36.6 mm |
| Modulinė konstrukcija | Yes |
| Su gaubtu | Yes |
| Mygtukų su varpeliu skaičius | 2 |
| Su informaciniu žymeniu | No |
| Apsauga nuo vandalizmo | Yes |
| Su kamera | Yes |
| Galimas IFTTT palaikymas | No |
| Suderinamas su Apple HomeKit | No |
| Suderinamas su Google Assistant | No |
| Suderinamas su Amazon Alexa | No |