| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 2SPA-14M20PB zwart Wartel deelbaar |
| Prekės ženklas | FRÄNKISCHE |
| Kategorijos |
Cable Hoses
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3917 4000 00 |
| Medžiaga | Poliamidas |
| Nominalus diametras | 48 mm |
| Nominalus dydis coliais | Kita |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66/IP67/IP68/IP69 |
| Pakavimo lygis 1 | 4049504211754 |
| Spalva | Juodas |
| Modelis | Tiesus |
| Jungties tipas | Sriegis |
| Sriegio ilgis | 11 mm |
| Bendras ilgis | 102 mm |
| Konstrukcijos tipas | Išorinis sriegis |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -50-120 °C |
| Atsisukantis sriegis | No |
| Sriegio tipas | Metrinis |
| Mažiausio vidinio skersmens žarna | 13.2 mm |
| Bendras aukštis | 41 mm |
| Aprobuotas naudojimui kartu su apsauginiu kanalu UR | No |
| Aprobuotas naudojimui kartu su apsauginiu kanalu CSA | No |
| Aprobuotas naudojimui kartu su apsauginiu „Lloyd's Register“ kanalu | No |
| Didžiausio išorinio skersmens žarna | 54.2 mm |
| Sriegio medžiaga | Poliamidas |
| Permatomas | No |
| Srieginės jungties dydis | M20x1.5 |
| Aprobuotas naudojimui su apsauginiu kanalu DIN EN 61386-23 | No |
| Sriegio žingsnių skaičius colyje | 16.93 |
| Sandariklio medžiaga | Nėra sandariklio |
| Patvirtintas kartu su apsauginiu vamzdžiu VdTÜV/GGVSEB | No |