| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 2MM3 1MM Media Panel, 168 SU, Field Width: 2, 1050 mm x 500 mm x 120 mm |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Cabinet Enclosures
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| Su gaubtu | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4011617374930 |
| Pakavimo lygis 2 | 4011617374930 |
| Plotis | 500 mm |
| Aukštis | 1050 mm |
| Gylis | 120 mm |