| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LED Tube T8 58W 4000K 4900lm 566mm |
| Prekės ženklas | SPL Lighting |
| Kategorijos |
Fluorescenciniai vamzdeliai T8
Lemputės |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC000108 |
| Lizdas | 2G13 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Šviesos spalva | 840 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 58 W |
| Lempų žymėjimas | T8 |
| Pakavimo lygis 1 | 8718739057043 |
| Pakavimo lygis 2 | 8718739057047 |