2FER7510P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18 image 1
2FER7510P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18 image 2
2FER7510P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18 thumbnail 1
2FER7510P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18 thumbnail 2
2FER7510P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 500
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 5415022482249
MPN: 7TCA301140R0361
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas 2FER7510P-D PP TWFER 2X0.75 DIN GRAY 2X18
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Kabelių užspaudžiamosios movos
Kilmės šalis* DE
ETIM EC000005
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5415022482249
Aprašymas
Polypropylene Twin Ferrule, DIN Gray, 2x0.75mm², 2x18 AWG, Total Length 16mm/0.63 Inch, Pin Length 10mm/0.39 Inch, Pin Diameter 1.7mm/0.07 Inch, Base Diameter 5.5mm/0.22 Inch, Tin-Plated, Copper