2CSM231205R0601 - ABB image 1
2CSM231205R0601 - ABB
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8012542312055
MPN: 2CSM231205R0601
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas 2CSM231205R0601 - ABB
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Žymėjimo plokštelės ir korpusai
Kilmės šalis* CN
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC002304
Montavimo metodas DIN bėgis
Kanalų skaičius 1
Metinė programa FALSE
Kontakto tipas Įprastai atviras kontaktas
60 min. programa FALSE
Automatiškai persijungiantis vasaros / žiemos laikas FALSE
Rankinė operacija TRUE
Perjungimo išankstinis parinkimas FALSE
Tiekimo įtampos tipas Kintamoji srovė
Potencialiai laisvas jungiklio kontaktas FALSE
Maitinimo įtampos diapazonas 230 V
Maitinimo įtampos dažnis nuo / iki 50-60 Hz
Nominali perjungimo srovė, kai 250 V AC 16 A
Saugos laipsnis (IP) IP20
Tikslumas per dieną 3 s
Maks. perjungimo maitinimo šviesos diodas 0 W
Kiti techniniai duomenys
Plotis 17,5 mm
Aukštis 90 mm
Gylis 64 mm