| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MP25S3V 25S60 Meterpanel 3 connections Vertical ; MP25S3V |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kilmės šalis* | BE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000262 |
| Plotis | 720 mm |
| Aukštis | 1000 mm |
| Gylis | 1.2 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815256035 |