| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MP25S4V 25S60 Meterpanel 4 connections Vertical ; MP25S4V |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kilmės šalis* | BE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000262 |
| Plotis | 500 mm |
| Aukštis | 1520 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815256042 |