| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MP25S4H 25S60 Meterpanel 4 connection Horizontal ; MP25S4H |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kilmės šalis* | BE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000262 |
| Montavimo metodas | Viršutinis sluoksnis (tinko) |
| Matuoklio dėžių skaičius | 3 |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815256028 |
| Plotis | 720 mm |
| Modelis | 3 aukštų |
| Aukštis | 750 mm |
| Gylis | 1.2 mm |
| Su montavimo plokšte | Yes |
| Laukų skaičius | 3 |