| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MPCBCN3 25S60 Controlwiringset 3 connections |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kilmės šalis* | BE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000268 |
| Maks. įvedamo kabelio kryžminė sekcija | 40 mm² |
| Maks. jungties kabelio kryžminė sekcija | 30 mm² |
| Montavimas šalia spintos | No |
| Montavimas virš spintos | No |
| Montavimas po spinta | Yes |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815256073 |
| Plotis | 250 mm |
| Aukštis | 108 mm |
| Gylis | 300 mm |
| Jungties tipas | Griebtuvas |