| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 25D603530N 25D60 SET WIRES 4P 16MM² ; 25D603530N |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kilmės šalis* | BE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000248 |
| Montavimo metodas | Montuojama ant paviršiaus |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP43 |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815245961 |
| Plotis | 250 mm |
| Aukštis | 600 mm |
| Gylis | 233 mm |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | No |
| Suprojektuotas gylis | 250 mm |
| Su montavimo bėgiais | No |