| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 230V VOEDINGUNIT WARMTE METER |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9032 9000 00 |
| ETIM | EC000068 |
| Fazių skaičius | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 3606489660161 |
| Plotis | 0 mm |
| Aukštis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| RAL numeris | 0 |