| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 22MM PUSHBUTTON NAMEPLATE |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Žymėjimo plokštelės ir korpusai
|
| ETIM | EC000624 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 30 mm |
| Išorinis diametras | 0 mm |
| Aukštis | 40 mm |
| Forma | Stačiakampis |
| Pakavimo lygis 1 | 3389110146172 |