| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 1794 R-84 Zentralscheibe Temperatur, rund |
| Prekės ženklas | Busch-Jaeger |
| Kategorijos |
Jungikliai
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9032 9000 00 |
| Plotis | 63 mm |
| Modelis | Sukamas mygtukas (rankenėlė) |
| Be halogeno | No |
| Aukštis | 21 mm |
| Gylis | 63 mm |
| Panaudojimas | Termostatas |
| Įspaudas / rodmuo | Įvairūs simboliai |
| Su etiketės vieta | No |
| Su pakeičiamais lęšiais / simboliais | No |
| Tinka lietimo daviklio sujungėjui su magistralės sistema | No |
| Antibakterinis apdorojimas | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4011395323151 |
| Pakavimo lygis 2 | 4011395323151 |
| Pakavimo lygis 3 | 4011395323151 |
| Pakavimo lygis 4 | 4011395323151 |
1794 R-84, Zentralscheibe Temperatur, rund, für Raumtemperaturregler 1094 U-101, 1097 U-101, 1099 UHK--101