| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 12240001-092 PP 400/ORANJE BRANDMELDKNOP VOLVO |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC000479 |
| Plotis | 163 mm |
| Modelis | Įdėklo lakštas/ plokštė |
| Medžiagos storis | 2 mm |
| Dvišonis | No |
| Piktogramos reikšmė | Evakuacinis išėjimas |
| Ilgis | 322 mm |
| Kryptis | Tiesiai/aukštyn |
| Atpažinimo atstumas | 32 m |
| Pakavimo lygis 1 | 8713812769868 |