| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 12220258 PF 202/58 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC000479 |
| Plotis | 137 mm |
| Modelis | Įdėklo lakštas/ plokštė |
| Medžiagos storis | 3 mm |
| Dvišonis | No |
| Piktogramos reikšmė | Kita |
| Ilgis | 320 mm |
| Kryptis | Žemyn laiptais į kairę |
| Atpažinimo atstumas | 25 m |
| Pakavimo lygis 1 | 8713812770178 |