| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 12220252 PF 202/52 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC000479 |
| Plotis | 136 mm |
| Modelis | Įdėklo lakštas/ plokštė |
| Medžiagos storis | 1 mm |
| Dvišonis | No |
| Piktogramos reikšmė | Evakuacinis išėjimas |
| Ilgis | 202 mm |
| Kryptis | Žemai po |
| Atpažinimo atstumas | 17 m |
| Pakavimo lygis 1 | 8713812770208 |