| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 11190048V BATT-SET 4.8V-1.5AH VTCS 1500 |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 8507 3020 00 |
| ETIM | EC000357 |
| Nominali įtampa | 4.8 V |
| Modelis | Nikelio kadmis |
| Pajėgumas | 1500 mAh |
| Pakavimo lygis 1 | 8713812741574 |
| Plotis | 42 mm |
| Svoris | 220 g |
| Dydžio rodmuo | Blokas |
| Diametras | 22 mm |
| IEC rodmuo | Kita |
| Kiti rodmenys | SC |
| Plastikinis korpusas | No |
| Ilgis | 90 mm |
| Pritaikytas EX darbams | No |
| Aplinkos temperatūra | 0-30 °C |
| Tinka sparčiam įkrovikliui | Yes |
| Aukštis, įskaitant stiebą | 90 mm |
| Baterijų pakuotė | Yes |
| Elementų skaičius | 4 |