| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 11150042/13 IK AQL |
| Prekės ženklas | ABB |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Plotis | 197 mm |
| Aukštis | 1 mm |
| Priedo tipas | Gaubtas |
| Ilgis | 394 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 8713812753812 |
| Spalva | Baltas |
| Medžiaga | Aliuminis |