| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 100 OHM RTD Temperature Probe 884X-RTD |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kilmės šalis* | US |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9025 9000 00 |
| ETIM | EC002081 |
| Modelis | Smailė |
| Matavimo diapazonas | -200-300 °C |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Jungiamojo kabelio ilgis | 1 m |
| Zondo ilgis | 230 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969354011 |