| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Frame 1-Gang White |
| Prekės ženklas | Jung |
| Kategorijos |
Rėmeliai (siuviniai ir lizdai)
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 80.5 mm |
| Be halogeno | Yes |
| Aukštis | 80.5 mm |
| Gylis | 10 mm |
| Vienetų skaičius | 1 |
| Su vyrius turinčiu dangčiu | No |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Suprojektuotas aukštis | 0 mm |
| Suprojektuotas plotas | 0 mm |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | No |
| Medžiagos kokybė | Termoplastikas |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Tvirtinimo tipas | Kita |
| Montavimo kryptis | Horizontalus ir vertikalus |
| RAL numeris (gretimas) | 9016 |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Tinka grindų dėžei | No |
| Permatomas | No |
| Paviršiaus tipas | Blizgantis |
| Tinka sienos kanalui | Yes |
| Tinka lygiai montuojamai instaliacijai | Yes |
| Horizontalių elementų skaičius | 1 |
| Vertikalių elementų skaičius | 1 |
| Atviros išgręžtos skylės skersmuo | 0 mm |
| Horizontalių modulių skaičius (Su moduline konstrukcija) | 0 |
| Vertikalių modulių (su moduline konstrukcija) skaičius | 0 |
| Su montavimo tinkleliu/rėmu | No |
| Rinkinių skaičius | 0 |
| Pakavimo lygis 1 | 4011377313859 |
| Pakavimo lygis 2 | 4011377313859 |
| Pakavimo lygis 3 | 4011377313859 |
| Pakavimo lygis 4 | 4011377313859 |
1-gang rėmas, naudojamas jungikliams ar lizdams montuoti, pritaikomas horizontaliam ir vertikaliam montavimui. Užtikrina elektros įrangos apsaugą. Apsaugos laipsnis IP44. Halogenų neturinti konstrukcija.Balta termoplastinė medžiaga su blizgiu paviršiumi, RAL numeris panašus į 9016. Paviršiaus apsauga klasifikuojama kaip „Kita“. Tvirtinimo tipas klasifikuojamas kaip „Kita“. Matmenys: plotis 80,5 mm, aukštis 80,5 mm, gylis 10 mm. Tinka tik sieniniams ir įmontuojamiems montavimo būdams; nesuderinama su grindų dėžėmis ar atverčiamais dangčiais.Vienetinė konfigūracija, pritaikyta horizontaliam arba vertikaliam montavimui – po 1 vienetą kiekvienoje kryptyje – be modulinės atramos. Nėra etiketės vietos identifikavimo paviršiams; medžiagos kokybės standartams (termoplastas) netaikytas antibakterinis apdorojimas. Pagaminta nepermatoma konstrukcija be skylių