| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 05905339365811-05905339365811 |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC000301 |
| Lempa | Nekeičiamas LED |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP44 |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 7 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 600 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339365811 |
| Saugos klasė | I |
| Jungties tipas | Prisukamas gnybtas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Su lempa | Yes |
| Šviesos spalva | Baltas |