| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 05905339352798-05905339352798 |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E14 |
| Užtamsinamas | Yes |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 35 mm |
| Lempos forma | Žvakė |
| Ilgis | 97 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Dangčio tipas | Ryškus |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 5.9 W |
| Šviesos srautas | 806 lm |
| Lempų žymėjimas | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339352798 |
| Spalva | Kita |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Energijos taupymo klasė | D |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Neutralus 3300-5300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |
| Nominali srovė | 35 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 6 kWh |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 15000 |
Kanlux XLED combines the best features of traditional light bulbs and modern LED light sources. That is why we call it the first real "LED bulb". The glass bulb is in the shape of a traditional "candle", and the LEDs are arranged in such a way that the light spreads in all directions, and the beam angle is up to 320 degrees! XLED DIM C35 is adapted to work with a dimmer.