| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 05905339352606-05905339352606 |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Plotis | 1764 mm |
| Korpuso spalva | Sidabrinis |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Ilgis | 1764 mm |
| Lempa | Nekeičiamas LED |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Išspinduliavimo kampas (vertė) | Ypač platus spindulys >80° |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 160 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 19500 lm |
| Šviestuvo efektyvumas | 122 lm/W |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339352606 |
| Saugos klasė | I |
| Jungties tipas | Kištuko gnybtas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Su lempa | Yes |
| Tinka montavimui prie paviršiaus | Yes |
| Šviesos spalva | Baltas |
| Nurodytoji aplinkos temperatūra pagal IEC 62722-2-1 | 5-25 °C |
| Be neryškių funkcijų | Yes |
| Tinka montuoti prie lubų | Yes |