| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 05905339331533-05905339331533 |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Lizdas | E14 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Diametras | 50 mm |
| Lempos forma | Grybas |
| Ilgis | 85 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 2700 K |
| Lempos galia | 2-6 W |
| Šviesos srautas | 520 lm |
| Lempų žymėjimas | Kita |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339331533 |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Šiluma < 3300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 15000 h |
| Nominali srovė | 56 mA |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 6 kWh |
| Spalvinis darnumas (pagal McAdamso elipsę) | SDCM6 |
| Mažiausias perjungimo ciklų skaičius | 20000 |