| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 05905339284358-05905339284358 |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Plotis | 58 mm |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Ilgis | 1133 mm |
| Aukštis / gylis | 65 mm |
| Lempa | Nekeičiamas LED |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Spalvos temperatūra | 3000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 33 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 2800 lm |
| Šviestuvo efektyvumas | 85 lm/W |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339284358 |
| Saugos klasė | I |
| Jungties tipas | Kištuko gnybtas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Tinka montuoti pakabinant | Yes |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Su lempa | Yes |
| Tinka montavimui prie paviršiaus | Yes |
| Šviesos spalva | Baltas |
| Nurodytoji aplinkos temperatūra pagal IEC 62722-2-1 | 5-25 °C |
| Be neryškių funkcijų | Yes |
| Tinka montuoti prie lubų | Yes |