| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | 05905339267764-05905339267764 |
| Prekės ženklas | Kanlux |
| ETIM | EC002892 |
| Plotis | 591 mm |
| Korpuso spalva | Baltas |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Ilgis | 591 mm |
| Aukštis / gylis | 14 mm |
| Lempa | Nekeičiamas LED |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Išspinduliavimo kampas (vertė) | Ypač platus spindulys >80° |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 40 W |
| Nurodytasis šviesos srautas pagal EC 6272 | 3600 lm |
| Pakavimo lygis 1 | 5905339267764 |
| Saugos klasė | II |
| Jungties tipas | Prisukamas gnybtas |
| Įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Su lempa | Yes |
| Tinka instaliacijos montavimui | Yes |
| Šviesos spalva | Baltas |
| Nurodytoji aplinkos temperatūra pagal IEC 62722-2-1 | 5-25 °C |
| Be neryškių funkcijų | Yes |
| Tinka montuoti prie lubų | Yes |
Kanlux AVAR LED to panel w formie ramki, która daje bardzo wiele światła. Jest nowoczesną alternatywą tradycyjnych paneli LED czy opraw rastrowych. Moc oprawy to 40W, a barwa to 4000K (NW). Polecamy ramkę Kanlux AVAR przede wszystkim do wnętrz biurowych, hotelowych, oświetlenia ciągów komunikacyjnych, choć wiemy, że jej design jest na tyle nowatorski, iż na pewno znajdzie zwolenników, którzy zastosują produkt we wnętrzach domowych. Produkt pakowany jest po 2 sztuki.