| Item condition | New |
| Manufacture name | LSPAN LP BLK 2M START TRK |
| Brand | Sylvania |
| Country of origin* | GB |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8536 6190 00 |
| ETIM | EC000101 |
| Colour | Black |
| Width | 0 mm |
| Outer diameter | 0 mm |
| Height | 0 mm |
| Built-in depth | 0 mm |
| Built-in width | 0 mm |
| Suitable for bus connection | No |
| Suitable for suspended mounting | No |
| Number of groups/phases | 0 |
| Bendable | No |
| Length | 0 mm |
| Surface-mounted | Yes |
| Built-in | No |
| Max. electrical capacity per phase | 0 W |
| Nominal voltage | 230 V |
| Packing level 1 | 5025768465262 |