| Item condition | New |
| Manufacture name | Lowbay-PC-Reflector-80W |
| Brand | Opple |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002558 |
| Colour | Aluminium |
| Type of accessory/spare part | Reflector |
| Diameter | 421 mm |
| Height/depth | 165 mm |
| Material | Aluminium |
| Light sharing | Symmetric |
| Reflector perforated | No |
| Light distributor | Reflector |
| Packing level 1 | 6941408863214 |