| Item condition | New |
| Manufacture name | LL500Z MB-SW SI |
| Brand | PHILIPS |
| Harmonized System Code | 9405 9200 00 |
| Width | 40 mm |
| Height | 50 mm |
| Type of accessory/spare part | Mounting kit |
| Length | 65 mm |
| Packing level 1 | 8718696374528 |
| Colour | Silver |
| Material | Steel |
| Transparent | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |