| Item condition | New |
| Manufacture name | Light. ST984T LED99S/830 PSU DASYM 9016 P45 70W |
| Brand | PHILIPS |
| Harmonized System Code | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Max. system power | 70 W |
| Packing level 1 | 0412030006127 |